Зі смакотою і кінопереглядом: як знайомлять першокурсників ЛНТУ зі студрадою

У Луцькому НТУ розпочалася естафета знайомств першокурсників зі студрадами факультетів. Молодь влаштовує посиденьки під кінофільми, розважається настільними іграми і, водночас, ознайомляться із викладачами, старшокурсниками та секретами студентського життя.

Такий вечір знайомств уже провели на факультеті архітектури, будівництва та дизайну. Голова студради факультету розповіла першокурсникам про діяльність студентської ради, можливість подбати про свої права та цікаво провести дозвілля. Її заступники поділилися інформацією про викладачів факультету, навчальний процес, організацію різноманітних заходів в університеті тощо.

Привітала молодь у стінах ЛНТУ ректор Ірина Вахович. Вона розповіла про те, які зміни відбуваються в університеті з метою створення комфортних умов для навчання студентів, закликала долучатися до різноманітних міжнародних програм обміну та стажування та наголосила на важливості використання студентських років для розвитку і вдосконалення, аби в перспективі стати успішними випускниками.

До зустрічі у неформальній атмосфері долучилися декан ФАБД Олександр Андрійчук та його заступниця Ольга Приступа. Студенти могли поставити будь-які запитання, які їх цікавлять, обмінятися контактами та поділитися ідеями реалізації спільних ініціатив.

Продовжилася зустріч грою у настільні ігри, кінопереглядом з попкорном та солодощами, і звичайно, яскравими фото.

Перейняли естафету знайомств і на факультеті митної справи, матеріалів та технологій. Там старшокурсники теж розповіли усі подробиці навчання та відпочинку в ЛНТУ і анонсували новому поколінню політехівців чергову розважальну зустріч в осередку студради.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1968230689997638