Знайомство іноземних студентів
З історією Луцька

У Луцькому національному технічному університеті здобувають спеціальність «Комп’ютерні системи і мережі» сім іноземних студентів з різних країн (Нігерія, Конго, Алжир та Пакистан). Навчання відбувається англійською мовою. Разом з тим, студенти активно вчать українську мову на факультативних заняттях «Українська мова для іноземців».

Навчання та проживання в Україні для студентів-іноземців супроводжується знайомством з культурою та історією країни, національними та ментальними особливостями українського народу. Цьому присвячений навчальний курс «Історія української державності».

7 жовтня на одному із занять цього курсу доцент Оксана Жук організувала екскурсію у Замок Любарта та Старе місто, залучивши до цього студентів ІІ-ІІІ курсів спеціальності «Туризм». Найважливіше, що студенти практикувались у проведенні екскурсії англійською мовою. Студенти-туристи розповіли про історію Луцького замку, Костелу Петра і Павла, Лютеранської кірхи. Завершилась екскурсія оглядом будиночка архітектора Голованя, що розташований на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» на березі річки Стир.

Екскурсія була цікавою як для іноземців, так і для наших студентів, оскільки сприяла знайомству молодих людей, формуванню комунікативних навичок, а найголовніше – розумінню того, що надзвичайно важливим як для сучасних студентів, так і викладачів є знання іноземної, зокрема, англійської мови. А спілкування з іноземними студентами дає реальну можливість для вдосконалення мовної практики.

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21