Знайомство першокурсників-фінансистів
з промисловим гігантом Волині

13 жовтня 2016 року студенти першого курсу денної та скороченої форм навчання спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (групи ФБС-11 та ФБСс-11) разом із кураторами Анжелою Ніколаєвою та Світланою Пиріг відвідали ПАТ «СКФ Україна».

Публічне Акціонерне товариство «СКФ Україна», яке входить в корпорацію SKF – єдиний в Україні виробник роликових конічних підшипників та компонентів до них. Цікаву та пізнавальну екскурсію підприємством для студентів провів провідний інженер управління маркетингу та збуту Микола Жучко, який ознайомив студентів з історією розвитку підприємства, його ринками збуту та особливостями виробничого процесу.

На сьогодні це підприємство є надійним постачальником якісної підшипникової продукції для провідних конвеєрних заводів країн СНД ? ГАЗ, КамАЗ, АЗ «Урал», УАЗ, МТЗ, МАЗ, КрАЗ, ЗАЗ та на ринки Європи, Азії, Америки. Крім того, підприємство широко коопероване в структури виробництва корпорації SKF, постачаючи компоненти підшипників різного ступеня технологічної готовності на заводи SKF.

Безпосередньо на виробничих дільницях великого підприємства студенти-першокурсники мали можливість ознайомитися з особливостями усього технологічного ланцюгу виробництва підшипників та переконатися, що успішно працювати та розвиватися в умовах жорсткої ринкової конкуренції можливо лише за умов максимального задоволення споживачів за усіма аспектами співробітництва ? від якості та надійності продукції до дотримання умов і термінів поставок.

З роботою фінансово-економічної служби «СКФ Україна» студентів ознайомив заступник головного бухгалтера, випускник-економіст Луцького НТУ Богдан Савка. Зокрема, він зосередив увагу на першочергових завданнях фінансового відділу підприємства (планування валютних платежів для своєчасного фінансування імпортних поставок), особливостях роботи в системі «Клієнт-банк», вимогах до знань і компетенцій при працевлаштуванні на підприємство (наголосив на необхідності знань з англійської мови та інформаційних систем). Студенти дізналися, що успіх підприємства забезпечують сучасні технології та прогресивні моделі управління бізнесом (Six Sigma, Business Excellence тощо), що дозволяє ефективно вирішувати поточні проблеми та з впевненістю слідувати шляхом розвитку в майбутнє.

Анжела Ніколаєва,
доцент кафедри фінансів