ЗНАЙОМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ
НА ФАКУЛЬТЕТІ БІЗНЕСУ

Луцький НТУ постійно приймає до себе на навчання іноземних  студентів. Цього року на  кафедру економічної теорії та міжнародної економіки факультету бізнесу приїхав на навчання студент з Лівії. Мохамед Есса – так звуть іноземного студента – навчатиметься за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

Усвідомлюючи те, як складно психологічно іноземним студентам призвичаїтися до абсолютно нового місця перебування, викладачі кафедри Наталія Галазюк та Ольга Зелінська, а також завідувач кафедри Лариса Савош вирішили посприяти Мохамеду влитися до українського молодіжного середовища.

Так, 26 жовтня 2016 року разом зі студентами кафедри було організовано неформальну зустріч з Мохамедом та його товаришем. Учасники зустрічі пили чай, смакували печиво та цукерки. Наші гості розповіли про свою країну, систему освіту, економіку, а ми їм – про Україну та Волинь, про культуру нашого народу, а також дали відповіді на всі питання, які цікавили наших іноземних студентів.

Головну ціль – зблизити українських студентів з іноземними новачками та допомогти останнім відчувати себе комфортніше у чужому середовищі, було досягнуто. В результаті заходу студенти обмінялися контактами, а також профілями у соцмережах.

На питання «Чи планують хлопці після закінчення навчання залишатися в Україні», ми отримали відповідь, що це цілком можливо.

Приємно усвідомлювати, що наш університет користується популярністю навіть в країнах іншого континенту!

Ірина Присяжнюк,
студентка групи МЕВ-51