ЗНО для магістрів: де і як здати іспит з іноземної мови

10 травня у стінах Луцького національного технічного університету завідувач відділу неперервного навчання Олена Ковальчук та керівник центру ЗНО та моніторингових досліджень ВІППО Алла Корнейко роз'яснили деталі вступу до магістратури, зокрема про реєстрацію та здачу єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

ЄВІ передбачає виконання екзаменаційної роботи з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови. Цьогоріч вступний іспит не міститиме частин «Писемне мовлення» і «Розуміння мови на слух», лише частини «Читання» та «Використання мови». Оцінки визначатимуть за шкалою 100-200 балів.

У Луцькому НТУ у 2018 році іспит з іноземної мови складатимуть вступники на магістерські програми за спеціальностями «Економіка», «Міжнародні економічні відносини» та «Туризм». Від проходження ЗНО звільняються ті, хто мають медичні покази, а також особи, звільнені з військової служби (зокрема демобілізовані) після 31 березня 2018 року.

Цього року не можна власноруч зареєструватися онлайн, це має право зробити лише реєстратор приймальної комісії того закладу, у якому вступник бажає навчатися. Так, з 14 травня по 5 червня у Луцькому НТУ буде розташований центр реєстрації для участі в цьому ЗНО.

Необхідні документи для реєстрації:

• -          Документ, що посвідчує особу;
  • -          Декілька фотокарток розміром 3*4, що обов’язково відповідають нинішньому вигляду особи;
  • -          Ідентитфікаційний код;
  • -          Документ про освіту або довідка з навчального закладу про дату його отримання;
  • -          При необхідності – медична довідка форми №0863/о.

Реєстратор обов’язково повинен взяти номер контактного телефону вступника, поцікавитися яку саме іноземну мову здаватиме, обрати найзручніший для вас пункт тестування, дати вступнику можливість перевірити реєстраційну картку на коректність даних.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», куди надійде запрошення-перепустка до пункту тестування. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Пункти тестування створюватимуться в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), місті Київ, містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, а також місті Сєверодонецьк Луганської області.

Основна сесія ЄВІ проводиться 11 липня. Початок процедури о 10:00 год. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 год. до 09:50 год.

Для входу до пункту тестування учасник має пред’явити:

• Екзаменаційний листок (оригінал);
  • Документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку) (оригінал);
  • Запрошення-перепустку.

У пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання вступних випробувань, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).

Для певних категорій вступників може бути організована друга сесія єдиного вступного випробування. Ці категорії осіб мають подавати документи для участі в додатковій сесії протягом трьох календарних днів із дня проведення основної сесії ЄВІ (з урахуванням дня проведення).

Результати основної сесії ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення. Результати другої сесії  будуть оголошені не пізніше 10 календарних днів із дня їх проведення.

Опісля ознайомлення присутніх з деталями реєстрації та здачі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, завідувач відділу неперервного навчання Луцького НТУ Олена Ковальчук продемонструвала пробні завдання, аби студенти змогли оцінити складність майбутнього випробування.

Зауважимо, в університеті проходять додаткові навчання до здачі ЗНО з іноземної мови. За деталями звертатися у відділ неперервного навчання (кабінет №405).

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=979186568902060