Перейти до основного вмісту

В рамках програми «Active Citizens», що фінансується Британською радою (British Council) в Україні Луцький НТУ розпочинає реалізацію партнерського проєкту соціальної дії «Діалог поколінь - створення простору для міжкультурного обміну» у співпраці із партнерами – Боратинською ОТГ та ГО «Молодіжна Платформа».

Результатом проєкту є створення на базі Будинку культури с. Городище Боратинської ОТГ неформального простору для вирішення проблемних питань у сфері організації дозвілля, надання культурних та інформаційних послуг.

Ключовим елементом проєкту стане організація серії тематичних зустрічей, навчань та тренінгів для різних вікових груп, до яких долучатимуться студенти та викладачі нашого університету. Зокрема, заплановано організація тренінгів для дітей та молоді за темами: «Лідерство», «Фінансова грамотність», «Проєктний менеджмент»; для мам у декреті: «Жінки в бізнесі – дорожня карта започаткування власної справи», «Шлях до себе – стань кращою версією себе», «Тренінг для жінок – Встигай жити!»; для літніх людей: «Цифрова грамотність», «Побудова діалогу», «Старіти? – Немає часу!».

Однією із особливостей проєкту є його інтегруюча роль – на кожному етапі реалізації проєкту представники різних цільових груп активно взаємодіятимуть між собою, обмінюватимуться досвідом та працюватимуть над втіленням спільних ідей.

Студенти Луцького НТУ долучатимуться як волонтери до підготовки та проведення заходів. Це сприятиме формуванню м’яких навичок у міжособистійсній комунікації, груповій динаміці, роботі в команді, а також набуттю досвіду реалізації соціальних проєктів.

27 січня в Будинку культури с. Городище відбулась організаційна зустріч учасників проєкту – викладачів кафедри соціогуманітарних технологій, представників відділу проєктної діяльності Боратинської сільської ради та активісток Боратинської ОТГ (представниць різних категорій цільової аудиторії проєкту). Було узгоджено тематику та план організації заходів, залучення цільової аудиторії.

Вже цього тижня заплановано проведення двох заходів.

10 лютого для мам у декрету організовано тренінг від фітнес-тренера

Віталія Мосальова «Встигай жити». Віталій розвінчуватиме найпоширеніші міфи про здорове харчування, а також дасть кілька дієвих порад як швидко напрацювати корисні звички. Ви дізнаєтеся як:

 •  привести себе у чудову фізичну форму і поліпшити самопочуття;
 • ефективно займатися тренуваннями, навіть у домашніх умовах;
 • харчуватися збалансовано і без шкоди для організму.

13 лютого відбудеться захід за участі представників різних вікових до Дня закоханих.

Сподіваємось, що проєкт соціальної дії «Діалог поколінь» має шанс стати однією з кращих практик у сфері інформаційного та соціокультурного обміну, сприятиме поширенню позитивного досвіду серед інших громад та регіонів.

 Інформація про прект у форматі PDF

 

Мета проєкту: Управління брендом "Луцьк НТУ" на ринку освітніх послуг

В рамках проєкту, за фінансової підтримки Британської Ради, до м. Ньюкасл-апон-Тайн (Англія) з метою участі у навчальному візиті до Нортумбрійського університету в рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України від Британської Ради в Україні з 20.01.2019 р. по 26.01.2019 р. представники ЗВО взяли участь у заходах та навчаннях із впровадження досвіду Великобританії із ребрендингу та лідерсого потенціалу у освітніх закладах.

Візит до Великої Британії обумовлений проєктом лідерства в університеті , який фінансувався Британською радою. Оскільки Луцький НТУ має домовленість із британським ЗВО, представники Луцького національного технічного університету взяли участь у поїздці. Проєкт передбачав участь представників академічної спільноти всіх рівнів, тож до візиту залучені представники Луцького НТУ від ректора до студента, зокрема, ректор Савчук П.П., проректор з НПР Галущак В.Л., декан факультету бізнесу Хвищун Н.В., завідувач кафедри менеджменту Вавдіюк Н.С., фахівець відділу міжнародних зв’язків Мачульська К.Я. та студент IV курсу факультету будівництва та дизайну Ільчук В.О.

Університет Нортумбрії отримав грант на розвиток лідерства (у розмірі 6000 фунтів стерлінгів) від Британської Ради в Україні для розробки проекту з Луцьким національним технічним університетом в Україні в рамках Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. У рамках програми 6 членів української делегації Луцького національного технічного університету відвідали факультет бізнесу та права Нортумбрійського університету та ознайомились із особливостями та іноваційними підходами у лідерському потенціалі освітнього закладу та інноваційним особливостям ребрендингу.

Метою візиту є ознайомлення з кращими практиками управління університетами, лідерства та освіти, а також обмін професійними знаннями та практичними знаннями в галузі академічної доброчесності та менеджменту брендингу.
 

В результаті реалізації проекту розроблено:

 • стратегію брендингу Луцького НТУ;
 • концепцію бренду Луцького НТУ;
 • комунікативну, візову, сенсорну та динамічну ідентифікація бренду Луцького НТУ;
 • брендбук Луцького НТУ;
 • паспорт корпоративної документації Луцького НТУ;
   

Реалізація проекту призвела до:

 • покращення іміджу та престижу Луцького НТУ
 • кращої впізнаваності Луцького НТУ на вітчизняному та міжнародному ринку освітніх послуг;
 • кращої впізнаваності Луцького НТУ серед роботодавців;
 • наявості єдиного корпоративного стилю в Луцькому НТУ;
 • відчуття кожного працівника університету різного рангу до приналежності до єдиної університетської команди;
 • відчуття студента університету приналежності до брендованого університету.

Натомість, завідувач кафедри менеджменту Наталія Вавдіюк розповіла про ідею зміни бренду Луцького НТУ: «Насамперед ми визначали проблематики університету, щоб зорієнтуватися, як бути впізнаваними на ринку. Так, була створена команда для формування нових креативних думок».

Основними цілями проекту, каже Наталія Вавдіюк, є: стратегія брендингу, концепція, впізнаваність та емоційна доступність із врахуванням позитивних емоцій.

Реалізація проекту включає чотири етапи: опитування першокурсників та старшокурсників. Загалом було задіяно більше 70% студентів Луцького НТУ. Також було здійснено оцінку архетипів ЗВО, формовано стратегію та проект бендбуку.

«Найвищою оцінкою реалізації бренду буде наша репутація, а це рейтинги у міжнародних виданнях, оцінка наукових робіт та оцінка роботодавців. Фактично, показуючи основні складові брендингу, ми задіюємо ті елементи, які передують процесу брендингу, а не просто представляємо логотип».

Крім того, на продовження концепції брендингу та з метою популяризації серед академічної спільноти, було розроблено стікерпак для мобільного додатку із новою айдентикою Луцького НТУ. До даного виду продукту були долучені студенти групи Д-22 кафедри дизайну, Панасюк Ірина та Юноша Софія, Керівник: доц. Христина Хворост.

Посилання на стікерпаки для скачування для ТЕЛЕГРАМ тут: https://t.me/addstickers/LutskNTU

Мета проєкту: Створити середовище арт-релаксації та умов для відновлення психологічного стану ветеранів АТО/ООС, допомогти вибудувати їх економічну та соціально-психологічну стабільність арт-терапевтичними заняттями, для естетичної гармонізації особистості й сприяння формуванню нових життєвих стратегій розвитку.

Період реалізації проєкту: липень 2019 – 29 грудня 2019

Партнери проєкту: Луцький національний технічний університет (м.Луцьк), ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (м.Маріуполь), Державний університет «Житомирська політехніка» (м.Житомир), ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (м. Нова Каховка), ГО «Молодіжний рух «Шифт» (м.Краматорськ).

Цільова аудиторія проєкту – ветерани АТО/ООС, які не мають серйозних фізичних ушкоджень та поранень, які не потребують реабілітацію в спеціалізованих медичних закладах, але потребують професійного психологічного супроводу для зниження рівня ПТСР, ознаки якого не є відразу видимі.

Соціальний плив проєкту: Проєкт сприятиме стабілізації емоційної сфери (зниженню тривожності, агресивності), успішній адаптації для саморозвитку та само гармонізації цільової аудиторії та суспільства.

 • Залучення ЗВО для вирішення та висвітлення соціальних питань, збільшить профілактичний та виховний вплив на громади локально (Волинська, Житомирська, Донецької та Херсонської областей) та глобально, що спиятиме забезпеченню сталого розвитку;
 • Формування соціальної відповідальності серед молоді шляхом залучення їх до роботи ЗВО партнерів проєкту на волонтерських засадах до реалізації арттерапевнитчних занять під супервізією; організації та участі у виставках за проектом; 
 • Створення мережі Закладів вищої освіти (ЗВО) та громадського сектору, які розробляють та впроваджуиь в свою діяльність новий елемент взаємодії із суспільством (трикутник «ЗВО-НГО- АТО»); 
 • Постійно діюче арт-релаксаційне середовище стане осередком експериментальних мистецьких практик та експозиційним середовищем для результатів цієї роботи; 
 • Проект сприятиме підвищенню рівня естетично-психологічної культури, турботи про емоційне самопочуття і психологічне здоровʼя особи, групи, нації засобами художньої діяльності.

Отримувач гранту: Луцький національний технічний університет (м.Луцьк) 

Інформація про проєкт у соц.мережах та ЗМІ

Матеріал у форматі PDF

Seria of meetings between activists, policy-makers and deputies for improvement youth centers in Ukraine.

Період реалізації проєкту: липень 2019 – січень 2020

Партнери проєкту:

 • Луцький національний технічний університет м. Луцьк,
 • ГО “Гармонія” м. Вінниця
 • Благодійний фонд "Молода громада", м. Одеса
 • Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”

Отримувач гранту: Одеса Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”

Інформація у форматі PDF

Проект соціальної дії

Запитувана сума

Посилання на інформацію

Сквер Луцького НТУ

20 000 грн.

https://konkurent.in.ua/publication/26885/u-luckomu-politesi-namalyuyut-mural-i-oblashtuyut-studentskij-skver-foto-/

ЛНТУ 17+

11 080 грн.

http://westnews.info/news/studenti-domoglisya-rozshirennya-publichnogo-prostoru-v-lucku.html

Мурал

6 711 грн. 

http://westnews.info/news/studenti-domoglisya-rozshirennya-publichnogo-prostoru-v-lucku.html

Парковка

20 000 грн.  

https://www.facebook.com/watch/?v=1394569107346699

Friendzone – стирай бар’єри спілкування

18 845 грн.

https://tk.lntu.edu.ua/proekt-friend-zone-stiraj-baryeri-spilkuvannya/

Сонячне навчання

17 500 грн.

http://d7.lutsk-ntu.com.ua/uk/news/u-luckomu-ntu-obrali-naykrashchi-socialno-innovaciyni-proekti

Політех коворкінг центр

17 264 грн. 

http://volyn.tabloyid.com/privatnezhittia/u-volinskomu-vishi-vidkrili-kovorking-tsentr-foto

Креативний простір на С.Ковалевської

18 800 грн.

http://www.economosvita.lntu.edu.ua/studentam/studentskij-dekanat/1951-mrijte-i-dijte-u-lutskomu-ntu-vidkrili-kreativnij-prostir-sofahub.html

Автодром

19 800 грн.

https://www.volynnews.com/news/all/drift-ta-kontravariyne-vodinnia-u-lutskomu-ntu-vidkryly-avtodrom/

http://mbf.lntu.edu.ua/kafedri/kafedra-avtomobiliv-i-transportnikh-tekhnologij/229-vidkryttia-avtodromu.html