Нещодавно завершився неймовірно насичений тиждень в Університеті Лодзька Політехніка (Республіка Польща), протягом якого начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко та фахівець відділу міжнародних зв’язків Ольга Гнатюк брали участь у тренінгах на тему «Інноваційні засоби та методи викладання, навчання та тренування». Заходи проходили а рамках проекту "Європейський консорціум інноваційних університетів для України" (ECIU4Ukraine) за кошти національної агенції академічних обмінів Республіки Польща NAWA.

ПольщаПольща

13 представників з 10 українських університетів мали змогу долучитись до тренінгів різних модулів: методи активного навчання, корисні інструменти для активної взаємодії зі студентами, вступ до проблемного/викликового навчання, оцінювання результатів навчання та коучинг як ефективна стратегія викладання та навчання.

ПольщаПольща

Ще одним позитивним сюрпризом був візит до прекрасного замку в Унеюві, в якому ми зупинялися, а також можливість відвідати комплекс з цілющими термальними водами, які багаті такими мінералами, як сірка, фтор, йод, кислоти кремнію і радону.

ПольщаПольща

Усі ці цінні моменти стали можливими завдяки керівництву доктора Дороти Піотровської, директора Центру міжнародного співробітництва Лодзької Політехніки, та завдяки професійній команді, яка керувала нашою подорожжю протягом тижневої програми. Разом з учасниками ми глибоко заглибилися в інноваційні засоби та методи викладання, навчання та тренування (T&L). Ми вдячні за цей досвід,за допомогу українським університетам та підтримку вищої освіти в Україні!

Відділ міжнародних звʼязків