Студенти ЛНТУ стали активними учасниками конкурсу на створення логотипу, брендованої продукції та брендбуку для КП «Волиньприродресурс». Ініціатором конкурсу став директор комунального підприємства із видобутку корисних копалин та розроблення кар’єрів Анатолій Капустюк, який мотивував молодь гідною грошовою винагородою за найкращий проект.

Здобувачі освіти різних спеціальностей та різних курсів уже мали нагоду представити та відстояти власні творчі ідеї перед відбірковою комісією. Вони представили варіанти розроблених логотипів. Авторку найкращого проекту відзначили премією у сумі 10 тисяч гривень, а призери отримали заохочувальні грошові винагороди.

волиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурс

Наступним етапом конкурсу стало розроблення брендованої продукції на основі обраного логотипу. Презентувати свої макети могли усі учасники конкурсу і, відповідно, претендувати на гідну винагороду за власні напрацювання.

Тож сьогодні відбулася чергова зустріч студентів із Анатолієм Капустюком. Разом з учасниками він розглянув варіанти брендованої продукції підприємства. Вони обговорили переваги та недоліки кожного мокапу, можливості їх вдосконалення та подальшого використання. Цього разу, переможців було кілька, адже оцінювався не один автор, а кожна розроблена позиція окремо. Таким чином, більшість учасників одразу отримали на свої рахунки премії за проекти, а директор комунального підприємства затвердив низку мокапів, зокрема, стилізацію робочих блокнотів та папок, ручок, флешок, корпоративного  худі та ін..

волиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурс

Далі студентам необхідно допрацювати варіанти з брендуванням візитівок та іншої канцелярії, низки позицій із розділу одягу тощо. За результатами цього етапу, ініціатор конкурсу обере найкращі пропозиції, які увійдуть до брендбуку і це стане фінальним етапом творчого змагання та концепції брендування КП «Волиньприродресурс».

волиньприродресурсволиньприродресурсволиньприродресурс