Очікуваний результат:

1. Проведено порівняльне дослідження.
  2. Розроблено стратегію та модель викладацької майстерності.
  3. Обрані тренери з ЄС.
  4. Відкрилися центри сертифікації.
  5. Розроблені професійні стандарти для викладачів університетів.
  6. Покращено положення про атестацію викладачів.
  7. Розроблено навчальну програму вдосконалення викладання.
  8. Створена методологія оцінки сертифікації.
  9. Створено групу слухачів.
  10. Акредитовані програми сертифікації.

Тривалість проєкту: 2 роки 15.01.2021-14.01.2023

Головний грантхолдер  - Львівський національний університет імені Івана Франка

Партнери:

Проєктна команда ЛНТУ:

Керівник проекту: Вавдіюк Наталія Степанівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту факультету бізнесу та права.

Виконавці проекту:

1.  Василик Наталія Михайлівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту факультету бізнесу та права.

2.  Вахович Ірина Михайлівна, д.е.н., професор, ректор.

3.  Ковальська Любов Леонівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики.

4.  Ковальчук Надія Віталіївна, к.е.н., доц., в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та партнерства.

5.  Корецька Наталія Іванівна, к.е.н., доцент, начальник навчально-методичного відділу.

6.  Кондіус Інна Степанівна, к.е.н., доцент, в.о. декана комп’ютерних та інформаційних технологій.

7.  Кравчук Павло Ярославович, к.е.н., доцент, заступник декана факультету бізнесу та права з партнерства.

8.  Куцай Наталія Сергіївна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту факультету бізнесу та права.

9.  Смолич Дарія Валеріївна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту факультету бізнесу та права.

10.  Лютак Олена Миколаївна, д.е.н., професор, в. о. керівника Навчально-науковий центр «Volyn Business Hub».

11.  Лорві Ірина Федорівна, к.е.н., доцент, заступник декана факультету бізнесу та права з молодіжної політики та профорієнтації.

12.  Мартинюк Алла Петрівна, к.п.н., доцент, в. о. завідувача кафедри іноземної та української філології факультету цифрових освітніх та соціальних технологій.

13.   Мельничук Микола Дмитрович, к.т.н., доцент, завідувач кафедри матеріалознавства факультету митної справи, матеріалів та технологій.

14.  Рудь Катерина Іванівна, головний бухгалтер, аспірант ОП «Менеджмент».

15.  Стрижеус Людмила Василівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту факультету бізнесу та права.

16.  Чернящук Наталія Леонідівна, д.п.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки факультету комп’ютерних та інформаційних технологій.

17.  Тендюк Алла Олександрівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту факультету бізнесу та права.

18.  Третяк Олена Олегівна, начальник відділу відділ іміджу та промоції, аспірант ОП «Менеджмент».