Перейти до основного вмісту

переглянути

16 січня 2023 року у продовження тривалої співпраці ЛНТУ та ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України» відбулася онлайн-лекція д.е.н., професора, заступника директора з наукової роботи цієї установи Ірини Сторонянської на тему «Економіка України в умовах сучасних викликів: регіональний і локальний вимір» для аспірантів, магістрантів та викладачів кафедри економіки ЛНТУ.

 

переглянути

12 січня 2023 року з метою вивчення зарубіжного досвіду та сучасних напрямків застосування системи Power BI викладачі відповідних дисциплін та зацікавлені здобувачі з усіх рівнів вищої освіти з підготовки економістів в ЛНТУ долучилися до онлайн-лекції польських колег-викладачів на тему «Використання інструменту MS Power BI в обґрунтуванні рішень в бізнес-аналітиці». Лектором виступив dr inż. Maciej Pondel, prof. UEW (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Katedra Inteligencji Biznesowej w Zarządzaniu) https://www.ue.wroc.pl/pracownicy/maciej_pondel.html Запрошення на лекцію було отримано від наших колег з Економічного факультету Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (UMCS), які також приєдналися до зустрічі через систему MS Tiems. Модерацію заходу проводив dr Marek Mędrek, adiunkt Katedry systemów informacyjnych i logistyki UMCS.

переглянути

4 січня 2023 року з метою здобуття додаткових компетентностей у сфері цифрових технологій для аспірантів, магістрантів освітніх програм «Економіка» зі спеціальності 051 Економіка, а також викладачів, які забезпечують освітній процес за цими програмами, було організовано семінар-практикум на тему «Практичні аспекти використання цифрових технологій в освітньо-науковому процесі», який провів Віталій Кабак, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри цифрових освітніх технологій ЛНТУ.

переглянути

З 4 листопада по 7 грудня 2022 року в рамках налагодженої співпраці ЛНТУ з Університетом Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (UMCS), протягом періоду, було проведено цикл освітньо-наукових заходів від польських учених для викладачів, а також здобувачів ступеня доктора філософії та магістра освітніх програм «Економіка» і «Менеджмент» нашого університету.

Розпочато цикл наукових заходів було з методичного семінару Директора школи докторської соціальних наук, Dr hab. Agata W. Ziętek, prof. UMCS на тему: «Досвід роботи Школи докторської соціальних наук UMCS» (Doświadczenia pracy Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UMCS).

Надалі 8 листопада 2022 року відбулася лекція професора кафедри економічної і регіональної політики Dr hab. Piotr Kozarzewski prof. UMCS на тему: «Інституційна трансформація польської економіки: цілі та результати» (Transformacja instytucjonalna polskiej gospodarki: cele i wyniki).

Наступна лекція відбулася 11 листопада 2022 року також була від професора кафедри економічної і регіональної політики Dr hab. Piotr Kozarzewski prof. UMCS на тему: «Державний капіталізм та його інструменти в посткомуністичних країнах» (Kapitalizm państwowy i jego narzędzia w krajach postkomunistycznych).

Надалі 16 листопада 2022 року відбулася лекція проректора з розвитку і співпраці з економікою Dr hab. Zbigniew Pastuszak, prof. UMCS на тему важливу для усіх науковців, особливо в Україні: «Публікація наукових статей у закордонних журналах» (Publikowania artykułów naukowych w czasopismach zagranicznych).

23 листопада 2022 року відбулася лекція професора кафедри економічної і регіональної політики Dr hab. Andrzej Miszczuk prof. UMCS на тему: «Рівність чи ефективність розвитку – дилеми сучасної регіональної політики» (Równość czy efektywność rozwoju- dylematy współczesnej polityki regionalnej).

Після цього 01 грудня 2022 року українські науковці долучилися до наукового семінару викладачів кафедри економічної і регіональної політики UMCS – Dr hab, Maciej Bałtowski, prof. UMCS і dr Grzegorz Kwiatkowski, який проводився під егідою Польського економічного товариства на тему: «Державні підприємства в глобальній економіці» (Przedsiębiorstwa państwowe w globalnej gospodarce).

На завершальному етапі польсько-українських зустрічей 7 грудня 2022 року відбулася друга лекція Dr hab. Andrzej Miszczuk prof. UMCS на тему: «Еволюція політики згуртованості ЄС» (Ewolucja polityki spójności UE).

переглянути

16 грудня 2022 року Ольга Попова, д.е.н., професор, головний науковий співробітник відділу форм і методів господарювання в агропродовольчому комплексі Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» провела відкриту онлайн лекцію для викладачів кафедри економіки, здобувачів ступеня доктора філософії та магістра зі спеціальності 051 Економіка ЛНТУ на тему: «Сталий розвиток економіки: концепція, складові, заходи».

переглянути

8 грудня 2022 року в рамках налагодженої співпраці між ЛНТУ та ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» відбулася відкрита лекція Ільїної Марії Володимирівни, д.е.н., с.н.с., завідувача відділу екосистемного оцінювання природно-ресурсного потенціалу ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» на тему: «Економічне оцінювання шкоди та збитків довкіллю внаслідок збройної агресії рф».

переглянути

07 грудня 2022 року в рамках довготривалої співпраці кафедри економіки з Волинським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Спілка економістів України» відбулася відкрита лекція секретаря даної організації к.е.н., доцента, член-кореспондента Академії економічних наук України, доцента кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, ВНУ ім. Лесі Українки Науменко Наталії Сергіївни. Тема обговорення: «Вихід зарубіжних компаній з російського ринку через війну з Україною: катастрофічні наслідки політики імпортозаміщення для російських підприємств».

переглянути

9 грудня 2021 року відбулося лекційне заняття з дисципліни «Організація та розвиток власного бізнесу» в рамках тем «Соціально відповідальний бізнес» та «Стартап – з чого розпочати…?», спікера Максима Войчука, к.е.н., Голови Молодіжної ради при Луцькій міськраді, а також кваліфікованого тренера зі Стартапів

переглянути

4 вересня 2021 року в сучасній мультимедійній аудиторії К204 кафедри економіки в корпусі по вул. С. Ковалевської відбулася лекція к.е.н., директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка для студентів першого курсу бакалаврату та магістратури, які навчаються за спеціальністю 051 Економіка в рамках вивчення обов’язкових дисциплін «Фахові компетентності» та «Соціальна відповідальність»

переглянути

- 30 березня 2021 року студенти групи ЕК-31 разом з викладачем – доцентом кафедри економіки Оленою Потьомкіною (яка також є гарантом даної ОП), а також завідувачем кафедри економіки Олександром Шубалим метою посилення практичної складової в межах дисципліни «Служба управління персоналом» відвідали відділ кадрів Луцького НТУ